Premiery gier 2022. Na jakie gry warto poczekać?

Na jakie gry czekają kibice piłkarscy?

Kibicie piłkarscy z całego świata każdego roku czekali na premierę nowej gry FIFA 22. Ci bardziej zniecierpliwieni mogli zdecydować się na zakup gry w Edycji Ultimate już 27 września, jednocześnie mając do dyspozycji ponad pięć tysięcy FIFA Points, w jednym z najpopularniejszych trybów gry, FIFA Ultimate Team. Premiera edycji standardowej zarówno na konsole i jak również komputery osobiste miała miejsce w dniu pierwszego października. Doszło również do zmiany na stanowisku komentatora meczowego, gdzie doświadczonego i rozpoznawalnego Dariusza Szpakowskiego, zastąpił dużo młodszy, ale nie mniej rozpoznawalny były dziennikarz Canal Plus Sport i jeden ze współzałożycieli popularnego na Youtube Kanału Sportowego, Tomasz Smokowski. Gracze na komputerach osobistych nie powinni odczuć większej różnicy, w porównaniu z poprzednim trybem gry, w przeciwieństwie do graczy konsolowych, którzy będą mogli przetestować nowy silnik gry pod nazwą Hypermotion. 

Co nowego w najnowszej wersji Football Managera?

Oprócz FIFY drugą najpopularniejszą grą piłkarską jest Football Manager 2022. Oficjalna premiera tej gry datowana jest na 9 listopada bieżącego roku. Seria ta pozwala graczom przejąć kontrolę nad dowolnym klubem i podjąć decyzję w każdym aspekcie budowania swojej wymarzonej drużyny. Wybrani gracze mogą już teraz kupić tą grę w edycji Early Access. Umożliwia on dostęp do pełnej wersji gry, jeszcze przed oficjalną premierą, a co najistotniejsze to wszystkie postępy zdobyte przez dwa tygodnie wersji beta będzie można przenieść do finalnej wersji tej gry. Poprawiono również najważniejszy w grze silnik tzw. Match Engine, w którym zawodnicy wykazują się dużo większą inteligencją, aniżeli w przypadku poprzednich edycji tej gry. Innowacyjne jest równie tzw. Data Hub, czyli ulepszone narzędzia do analizy danych i wyników dla wirtualnych menedżerów, aby zapewnić, że są oni potem w stanie „wyciągnąć” jak najwięcej ze swoich graczy. Są to te same metody raportowania, używane przez prawdziwe zespoły w autentycznych meczach piłkarskich. 

Co nowego w najnowszej wersji GTA?

Już wkrótce fani najpopularniejszej gangsterskiej gry komputerowej pod nazwą Grand Theft Auto, w skrócie GTA będą mieli niedługo do czynienia z odświeżoną wersją gier GTA 3, GTA Vice City oraz GTA  San Andreas w jednej skondensowanej wersji pod nazwą GTA The Trilogy- The Definitive Editon. Gra ta zadebiutuje zarówno na komputerach osobistych jak i konsolach w wersji cyfrowej 11 listopada, natomiast w wersji pudełkowej dopiero 6 grudnia w cenie 269 złotych. Gracze uważają że to nieadekwatna cena do jakości gry, mimo to jednak należy spodziewać się rekordu sprzedaży, gdyż wspomniane tytułu są jednymi z najpopularniejszych w historii całej serii. 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *